Spolupráce s HELIOS Race s.r.o.

Zpět do magazínu

S potěšením oznamujeme, že jsme navázali spolupráci s velkoobchodem HELIOS Race s.r.o. ...

S potěšením oznamujeme, že jsme navázali spolupráci s velkoobchodem HELIOS Race s.r.o., díky čemuž získáváme do své nabídky tisíce položek zboží, které vám můžeme nabídnout.

Jedná se především o kompletní nabídku cyklistických potřeb pro občasné výletníky i profesionální sportovce, prodejny a servisy. Nabízíme náhradní díly, příslušenství, potřeby pro cyklistiku, časopisy, mapy, batohy a tašky, cyklistické oblečení, boty a přilby, cyklosedačky, nosiče na kola, kamery na přilby, lahve, lepení, osvětlení, zámky a mnoho dalšího.

Kromě toho máme širokou nabídku zdravé výživy, potravinových doplňků, BIO potravin a RAW superpotravin, energetických a proteinových dopňků.

V nabídce nově nechybí ani potřeby pro volný čas a camping, jako jsou brusle, lyže, fitness trenažery, odrážedla a koloběžky, plavecké potřeby, skateboardy, sněžnice, trampolíny... no, co si kdo vzpomene :-)

A v neposlední řadě pro vás zařazujeme sortiment her a hraček pro venkovní i vnitřní využití... nafukovací hračky, míče, houpačky, šplhací lana, šipky a terče, stavebnice, petanque, kroket a další.

Věříme, že vás náš sortiment zaujme a spolu s výrazným zjednodušením platby a dopravy vám přinese spoustu zábavy, sportovního vyžití a krásných chvil s vašimi nejbližšími.

Zpět do magazínu